Valky

Vyvrácení fámy o nealku pivu…

Koukala jsem u jedné otázky, že se všichni domníváte, že nealkoholické pivo neobsahuje alkohol. POZOR! Obsahuje malé množství alkoholu. Jde o to, když jste někde v restauraci nebo dlouho sedíte v hospodě a padla na Vás role řidiče a dáte si jedno dvě pivka… Když jich vypijete 5 a více, pojedete… Nadýcháte – né že né! Takže si to chlapy hlídejte, ať z toho pak nemáte průšvihy.. Neznalost neomlouvá ;))

Nejlepší odpověď
kropitko

Jo,jo, tohle jsme tu už probírali,,,
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-nealkoholickych-piv-by-clovek-musel-vypit-aby-nadychal

Další odpovědi
mosoj

Já si to nikdy nemyslel, ale mám vlastní zkušenost.
Po sauně mě kamarádi zatáhli do restaurace a protože jsem zde byl autem poručili mně nealko. Vypil jsem dvě a po dopití posledního jsem odešel a odjel. Během cca 20 min mě zastavila policie a dávala dýchnout. Byla ve mně malá dušička ale přístroj ukázal O !!
Takže na žízeň bez obav a kdo chce chlastat ať chodí pěšky. Není třeba dělat fámy.
Pochybuji že někdo stačí pít „nealko“ pivo rychleji než se stačí alkohol z tohoto piva odbourávat.