Avatar uživatele
aloevera5

Vyvolení – bude v TV?

Dneska jsme si s manželem vzpomněli na Vyvolení s Vladkem a jestli náhodou nebude Vyvolení 4. Už nás ty Talentmanie a Superstar nebaví, je to pořád na jedno brdo. Po Vyvolení 1, byla 2 a 3 absolutní propadák a hlavně to bylo rychle za sebou bez jakékoliv změny. Pouze lidi byli stejní a možná drobnější vybavení ve vile. Už je to několik let, a zase bychom se docela rádi na takovou reality show mrkli. Třeba kdyby jí nějak zajímavě pozměnili. Na internetu píšou že Vyvolení 4 bude, někde zase, že je to absolutní kec a Prima nic takového nepřipravuje.

Teď prý běží něco v duchu Vyvolení v Maďarsko a prý se jim to povedlo.

Nevíte náhodou, jestli se připravuje Vyvolení 4? A ještě jedna soukromá otázka, chtěli byste aby jí dávali nebo už toho máte plný zuby? Měli byste teď po delší době opět zájem o tuto reality show nebo radši ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Motolka, Gabra, Vrabčák před 4635 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Já už žádnou takovou reality show nechci, děs běs, i když první vyvolený jsem sledovala. Jednou a dost.
Doplňuji:
Tome, to buď rád – o nic si nepřišel.

Upravil/a: Berušinka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Asi,jsem mimo,ale nemám nejmenší ponětí,o čem je řeč. ☹

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Myslím, že pořady tohoto typu stačí vysílat jednou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

vysílání těchto pořadů by mělo být trestáno zákonem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Kvůli licenci Prima musí každou blbost konzultovat s Maďary a to dost omezuje inovace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Cože to bude, nějaké vyvole ? Neznám, asi málo čtu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Všechny naše reality show mě moc nebrali. Pouze jedinná mě trochu zaujala a ta nyní běží na TV Markiza. Název pořadu „Farma“. Deset městských lidí se dostane na venkovskou samotu a musí se sakra hodně snažit aby se vůbec najedli. Pravidla a všechny dosavadní epizody na http://farma.mar­kiza.sk/uvod .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek