Pokročilý

Vyvolení - bude v TV?

Dneska jsme si s manželem vzpomněli na Vyvolení s Vladkem a jestli náhodou nebude Vyvolení 4. Už nás ty Talentmanie a Superstar nebaví, je to pořád na jedno brdo. Po Vyvolení 1, byla 2 a 3 absolutní propadák a hlavně to bylo rychle za sebou bez jakékoliv změny. Pouze lidi byli stejní a možná drobnější vybavení ve vile. Už je to několik let, a zase bychom se docela rádi na takovou reality show mrkli. Třeba kdyby jí nějak zajímavě pozměnili. Na internetu píšou že Vyvolení 4 bude, někde zase, že je to absolutní kec a Prima nic takového nepřipravuje.

Teď prý běží něco v duchu Vyvolení v Maďarsko a prý se jim to povedlo.

Nevíte náhodou, jestli se připravuje Vyvolení 4? A ještě jedna soukromá otázka, chtěli byste aby jí dávali nebo už toho máte plný zuby? Měli byste teď po delší době opět zájem o tuto reality show nebo radši ne?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Já už žádnou takovou reality show nechci, děs běs, i když první vyvolený jsem sledovala. Jednou a dost.
Doplňuji:
Tome, to buď rád - o nic si nepřišel.

Další odpovědi:

Zlatý

Asi,jsem mimo,ale nemám nejmenší ponětí,o čem je řeč. :-(

Zlatý

Myslím, že pořady tohoto typu stačí vysílat jednou.

Zlatý

vysílání těchto pořadů by mělo být trestáno zákonem.

Zlatý

Kvůli licenci Prima musí každou blbost konzultovat s Maďary a to dost omezuje inovace.

Zlatý

Cože to bude, nějaké vyvole ? Neznám, asi málo čtu.

Stříbrný

Všechny naše reality show mě moc nebrali. Pouze jedinná mě trochu zaujala a ta nyní běží na TV Markiza. Název pořadu "Farma". Deset městských lidí se dostane na venkovskou samotu a musí se sakra hodně snažit aby se vůbec najedli. Pravidla a všechny dosavadní epizody na http://farma.markiza.sk/… .

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 428
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.