BEAES

Vyvolávali jste někdy duchy?

Podařilo se vám to??

Nejlepší odpověď
anonym

Nekolikrat jsem to za svuj zivot zkusila,ale asi me nemaji v lsce,ani jeden se mnou nemluvil,krom neskutecne srandy,kterou jsme pri vyvolavani zazili se nic zasadniho nestalo.

Další odpovědi
ReHu

Před mnoha lety na pionýrském táboře.
Nepodařilo 🙂.

BIGFOOT

Já ano. Moc si stím nehrejte, zlo se nemá provokovat. Je to opravdu nebezpečné BIGFOOT

Kwika13

Ano zkoušela podařilo se od té doby sem to nezkusila není to moc velká sranda nezahravejte si stim .

Čarodějnice

Vyvolávání duchů může být velice hazardní.Dopo­ručovala bych se otočit pouze na někoho kdo je v tom zasvěcený jinak né.

verka

Ve škole. Klíč gumičkou připevněný uprostřed knihy a držený dvěma proti sobě na jednom prstě se otáčí, což znamená přítomnost mrtvého autora. Zkoušeli jsme Boženu Němcovou, ale neodpovídala nijak přesvědčivě. Na duchy nevěřím, ale na pozitivní a negativní energii ano.

anonym

RYCHLE PRYČ OD TOHO-BLÁZINCE JSOU JIŽ TAK DOST PLNÉ.MNOHO LIDÍ TYTO PRAKTIKY ZAVEDLI NA ÚPLNÉ DNO,Z KTERÉHO BEZ BOŽÍ POMOCI SE NIKDO JIŽ DO POŘÁDKU NEDOSTANE.

Zdroj: ZNALOSTI