Vyvolání porodu

ahojky holky, chtěla jsem se zeptat, zítra mám nastoupit na vyvolání porodu, máte některá z vás zkušenosti jak to probíhá a taky jestli u toho může být přítel. Nebo mě ráno vysadí v nemocnici a pak ho pošlou domů nebo jestli tam může být se mnou celou dobu, jak to vlastně chodí. díky za rady. Pa. Hanča

Nejlepší odpověď
panenka

ráno se musíš dostavit na 8 hodin udělají ti monitor pak tě vezmou na pokoj kde si lehneš dají ti kapačky myslím že jsem tehdy měla i klystýr a vyvolají ti porod .manžela mít jako doprovod můžeš platí se za to kolem 500 kč

Další odpovědi
anetadela1

Manžela pravděpodobně pošlou domů a až začne vlastní porod, tak mu zavoláte. Neplatí se nic, pokud jste byla na předporodním kurzu. Ale zase záleží kde rodíte. Moje známá neplatila nic ani když na kurzu nebyla.