Avatar uživatele
zelí

Jaká je prognóza vývoje cen elektroniky? Bude dolar zdražovat? Je lepší nakoupit teď?

Vývj ceny elektroniky.
Jaká je prognóza vývoje cen elektroniky? Bude dolar zdražovat? Je lepší nakoupit teď? Četl jsem, že se očekává velké zdražení přez prázdniny, ale je to tak 3 měsíce zpět a bylo to v Blesku. Prý kvůli posilováni dolaru a vyskladnění levně nakoupeného zobží na skladech. Na internetu jsem nenašel zprávu o tomto mladší než 2měsíce, ale jinak tvrdily ve směs totéž. Tak jak? Je tu někdo kdo tomu trochu rozumí?
Plánuji nový notebook.
Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 3224 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Dolar mi žíly netrhá. Ať je kurs vysoký či nízký a chci něco koupit, tak to koupím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Quimby

Neřekl bych, že se něco změní, zvlášt po tom, co vydala Banka prohlášení, že bude držet kurz koruny pořád stejně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Monzenk

On někdo věří blesku ? Aha.. je to blbost, co si vymyslely jen aby měli co vydávat když nemůžou psát o tom jaký je Babiška idi*t neboj se koupit dnes a nebo za půl roku, dollar jen tak nestoupne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Zdražuje se pořád a všechno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

nebude, velkosériová výroba (economies of scale) a konkurence ceny elektroniky drží nízko faktem je že nemožný shit co sotva přežije záruční dobu, markety jsou toho plné

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek