Pokročilý

Jaká je prognóza vývoje cen elektroniky? Bude dolar zdražovat? Je lepší nakoupit teď?

Vývj ceny elektroniky.
Jaká je prognóza vývoje cen elektroniky? Bude dolar zdražovat? Je lepší nakoupit teď? Četl jsem, že se očekává velké zdražení přez prázdniny, ale je to tak 3 měsíce zpět a bylo to v Blesku. Prý kvůli posilováni dolaru a vyskladnění levně nakoupeného zobží na skladech. Na internetu jsem nenašel zprávu o tomto mladší než 2měsíce, ale jinak tvrdily ve směs totéž. Tak jak? Je tu někdo kdo tomu trochu rozumí?
Plánuji nový notebook.
Díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dolar mi žíly netrhá. Ať je kurs vysoký či nízký a chci něco koupit, tak to koupím.

Další odpovědi:

Bronzový

Neřekl bych, že se něco změní, zvlášt po tom, co vydala Banka prohlášení, že bude držet kurz koruny pořád stejně.

On někdo věří blesku ? Aha.. je to blbost, co si vymyslely jen aby měli co vydávat když nemůžou psát o tom jaký je Babiška idi*t neboj se koupit dnes a nebo za půl roku, dollar jen tak nestoupne

Zlatý

Zdražuje se pořád a všechno.

Stříbrný

nebude, velkosériová výroba (economies of scale) a konkurence ceny elektroniky drží nízko faktem je že nemožný shit co sotva přežije záruční dobu, markety jsou toho plné

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý led 109

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.