zelí

Jaká je prognóza vývoje cen elektroniky? Bude dolar zdražovat? Je lepší nakoupit teď?

Vývj ceny elektroniky.
Jaká je prognóza vývoje cen elektroniky? Bude dolar zdražovat? Je lepší nakoupit teď? Četl jsem, že se očekává velké zdražení přez prázdniny, ale je to tak 3 měsíce zpět a bylo to v Blesku. Prý kvůli posilováni dolaru a vyskladnění levně nakoupeného zobží na skladech. Na internetu jsem nenašel zprávu o tomto mladší než 2měsíce, ale jinak tvrdily ve směs totéž. Tak jak? Je tu někdo kdo tomu trochu rozumí?
Plánuji nový notebook.
Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

Dolar mi žíly netrhá. Ať je kurs vysoký či nízký a chci něco koupit, tak to koupím.

Další odpovědi
Quimby

Neřekl bych, že se něco změní, zvlášt po tom, co vydala Banka prohlášení, že bude držet kurz koruny pořád stejně.

Monzenk

On někdo věří blesku ? Aha.. je to blbost, co si vymyslely jen aby měli co vydávat když nemůžou psát o tom jaký je Babiška idi*t neboj se koupit dnes a nebo za půl roku, dollar jen tak nestoupne

mosoj

Zdražuje se pořád a všechno.

lexx

nebude, velkosériová výroba (economies of scale) a konkurence ceny elektroniky drží nízko faktem je že nemožný shit co sotva přežije záruční dobu, markety jsou toho plné