sesednizkola

Vyvezou popelari vic popelnic nez je oficialni pocet kdyz se o to pricinim?

Kdybych pred svym vchod do domu, panelaku ve kterem spolecne se sousedy ziji, zdvojnasobil pocet popelnic z jedne na dve a u ostatnich vchodu zustala jedna jen, resili by to nejak popelari? Nebo by ji vyvezli a problem s precpanou popenici by byl vyresen? Popelari asi nevedi kde kolik toho vyvezt takze by si mysleli, ze je to ok?

Nejlepší odpověď
beer

Pokud nemají popeláři v Plánech svozu nepořádek, nádobu mimo tento plán nevyvezou, ani vyvézt nesmí.
V Plánu svozu mají přesně uvedeno kde, kolik, co a kdy mají vyvézt. Vše, co udělají navíc jde na jejich triko a v případě jak uvádíš mohou být i potrestáni.

Další odpovědi
anonym

myslím, že by ji normálně vyvezli. pokud se platí za osobu, tak je snad jedno, jestli je narvaná jedna popelnice přes okraj, nebo dvě popelnice do 3/4. ona ta popelnice stojí nějaké peníze a proto jich je málo

Mc Merkurion

… jak píše beer,oni přesně ví,kolik popelnic maj vyvézt,navíc neodvezou nic …

cukrar

Já mám zaplaceny dvě popelnice, ale vyváží mi 3. Již několik let.
Posádka již pamatuje, co tam bylo včera,navíc máte popelnici asi označenou samolepkou?

pucipuci

Pokud není na čip, stačí jim dát na pivko.