Avatar uživatele
anonym

Využíváte výdobytek dnešní doby telefonní budku ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, johana 56, briketka10, vlk samotař před 4072 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

je to tak rok co ji u nás odvezli ..
tak už nee, jen mobil, Skype,
SMS po netu a e – mail :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Ne

Česká televize o nich má reportáž – http://www.ces­katelevize.cz/ct24/e­konomika/215306-blizi-se-soumrak-telefonnich-budek/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

nemám doma pevnou linku a tak stále využívám budku.Je to rarita,to je fakt. Často mi volá přítel z indie a na pevnou linku jej to stojí asi rupii za minutu,což je 40hal.,zatímco na mobil by musel platit 5rupií,a to je 2kč. To je drahé. A tak si domluvíme v kolik bude volat do budky a já tam pak čekám. Pro obraz- když budu volat já jemu přímo(ne x call) z pevné,zaplatím 140kč za impuls. Tarifikace je 15+15,tzn. že impuls je 15sekund. Tož tak k té budce.
Doplňuji:
zdatní už si spočítali,že toto pásmo vyjde na 560kč za minutu.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marijakes

Ne. Řekla bych, že telefbudka už je přežitek a ne výdobytek dnešní doby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kouknu z okna,je tam stále.V ní mládež nepřizpůsobivých,co tam pořád dělají?Hulí,pi­jou,pouští si ze svých mobilů to jejich tuc,tuc..hlavně,že na ně neprší a nesněží.Jiní lidé tam telefonovat nechodí,ani nemůžou.Sluchátko by jste nenašli.Je fuč.Že by bylo z mědi?
Doplňuji:
oprava-byste

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlk samotař

Už pár let ne – z mobilu je to pohodlnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Ještě před necelým rokem mi kamarád volal z telefonní budky, protože odmítal vlastnit mobilní telefon, to bylo fajn :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Já ani nevím, kde bych nějaký ten „výdobytek“ hledala, dobytek najdu snadno 🙂

před 4071 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek