Využíváte výdobytek dnešní doby telefonní budku ?!

Nejlepší odpověď
briketka10

je to tak rok co ji u nás odvezli ..
tak už nee, jen mobil, Skype,
SMS po netu a e – mail :)

Další odpovědi
Michal Kole

Ne

Česká televize o nich má reportáž – http://www.ces­katelevize.cz/ct24/e­konomika/215306-blizi-se-soumrak-telefonnich-budek/

zjentek

nemám doma pevnou linku a tak stále využívám budku.Je to rarita,to je fakt. Často mi volá přítel z indie a na pevnou linku jej to stojí asi rupii za minutu,což je 40hal.,zatímco na mobil by musel platit 5rupií,a to je 2kč. To je drahé. A tak si domluvíme v kolik bude volat do budky a já tam pak čekám. Pro obraz- když budu volat já jemu přímo(ne x call) z pevné,zaplatím 140kč za impuls. Tarifikace je 15+15,tzn. že impuls je 15sekund. Tož tak k té budce.
Doplňuji:
zdatní už si spočítali,že toto pásmo vyjde na 560kč za minutu.

marijakes

Ne. Řekla bych, že telefbudka už je přežitek a ne výdobytek dnešní doby.

anonym

Kouknu z okna,je tam stále.V ní mládež nepřizpůsobivých,co tam pořád dělají?Hulí,pi­jou,pouští si ze svých mobilů to jejich tuc,tuc..hlavně,že na ně neprší a nesněží.Jiní lidé tam telefonovat nechodí,ani nemůžou.Sluchátko by jste nenašli.Je fuč.Že by bylo z mědi?
Doplňuji:
oprava-byste

vlk samotař

Už pár let ne – z mobilu je to pohodlnější.

RyuzakiKate

Ještě před necelým rokem mi kamarád volal z telefonní budky, protože odmítal vlastnit mobilní telefon, to bylo fajn :)

Sůwa

Já ani nevím, kde bych nějaký ten „výdobytek“ hledala, dobytek najdu snadno 🙂