iq

Využíváte všech funkcí mobilního telefonu,nebo z něj jen voláte?

Já jsem dřív měnil telefony cca každé 3 měsíce,abych měl pořád to nej co je v prodeji.Netuším kolik sem jich měl,tipl bych tak 20–25.Až jsem si nakonec uvědomil,že zněj vlastně stejně jen volám a píšu sms.Už mám 1 1/2roku ten stejný(Motorola Aura)a necítím potřebu ho měnit,přitom nic neumí:-))) .Tak tuto nemoc mám asi vyléčenu.A co Vy?

Nejlepší odpověď
iceT

Nejvice pisu sms,pak volam,obcas vyfotim.Telefonu jsem mela nekolik/asi6/a bzla jsem spokojena s kazdym.

Další odpovědi
quentos

volám a používám v něm instalovaný budík. Občas SMS

verka

Volám, fotím, upomínám se, hraju, ale to je asi vše. Kdyby bylo školení na fce mobilu, tak se přihlásím.

ReHu

Určitě nevyužívám všechny fce, ale také to není jen o volání a SMS. I když to je nejčastější.
Čili – nepotřebuji nej nej, ale když jsem měla půjčený při reklamaci obyč, některé fce mi chyběly.

oskar

Nejvíc využívám SMS vyjde to levněji.

hanulka11

Také nevyužívám všechny funkce , píšu SMS ,posílám MMS -fotím, volám , buzení, …sluchátka jsem ještě nepoužila na hudbu . Prostě si vystačím a nepotřebuji,žádný super kousek s kdovíjakými funkcemi.

led

Len hovorím.
Na SMS sa nemôžem spoľahnúť, už sa mi stalo, že som sms dostala 3 dni po akcii.

monkey

telefon měním zhruba jednou za 3 roky a to musí kleknout.mám svůj 5tý mobil a využívám v něm volání ,sms ,občas focení ,kalendář a budík velmi často ,přehrávání mp3 nejčastěji ,okrajově internet a přehrávač videa.
mám ho hlavně k vůli mp3,často nevolám více píšu…

janek66

Píšu SMS,volám a používám místo hodinek.Občas kalkulačku a protože mám děravou hlavu někdy používám jako upomínku že mám něco udělat.Když nemám tužku a papír napíši si to do telefonu.To je tak asi všechno.