Avatar uživatele
iq

Využíváte všech funkcí mobilního telefonu,nebo z něj jen voláte?

Já jsem dřív měnil telefony cca každé 3 měsíce,abych měl pořád to nej co je v prodeji.Netuším kolik sem jich měl,tipl bych tak 20–25.Až jsem si nakonec uvědomil,že zněj vlastně stejně jen volám a píšu sms.Už mám 1 1/2roku ten stejný(Motorola Aura)a necítím potřebu ho měnit,přitom nic neumí:-))) .Tak tuto nemoc mám asi vyléčenu.A co Vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4925 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Nejvice pisu sms,pak volam,obcas vyfotim.Telefonu jsem mela nekolik/asi6/a bzla jsem spokojena s kazdym.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

volám a používám v něm instalovaný budík. Občas SMS

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
verka

Volám, fotím, upomínám se, hraju, ale to je asi vše. Kdyby bylo školení na fce mobilu, tak se přihlásím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Určitě nevyužívám všechny fce, ale také to není jen o volání a SMS. I když to je nejčastější.
Čili – nepotřebuji nej nej, ale když jsem měla půjčený při reklamaci obyč, některé fce mi chyběly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Nejvíc využívám SMS vyjde to levněji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Také nevyužívám všechny funkce , píšu SMS ,posílám MMS -fotím, volám , buzení, …sluchátka jsem ještě nepoužila na hudbu . Prostě si vystačím a nepotřebuji,žádný super kousek s kdovíjakými funkcemi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Len hovorím.
Na SMS sa nemôžem spoľahnúť, už sa mi stalo, že som sms dostala 3 dni po akcii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
monkey

telefon měním zhruba jednou za 3 roky a to musí kleknout.mám svůj 5tý mobil a využívám v něm volání ,sms ,občas focení ,kalendář a budík velmi často ,přehrávání mp3 nejčastěji ,okrajově internet a přehrávač videa.
mám ho hlavně k vůli mp3,často nevolám více píšu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Píšu SMS,volám a používám místo hodinek.Občas kalkulačku a protože mám děravou hlavu někdy používám jako upomínku že mám něco udělat.Když nemám tužku a papír napíši si to do telefonu.To je tak asi všechno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek