Avatar uživatele
iceT

Vyuzivate v kuchyni Maggi napady a pokud ano,jste spokojeni s vysledkem?

Ja mam v troube zapecene testoviny s kurecim masem,a muzu rict,ze voni tak,ze se tesim.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, aramah, Lubička před 4956 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Ano využívám a můžu říct,že opravdu nápady od Maggi jsou vynikající už jsem je vyzkoušela všechny.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lubička

Dost často využívám,když je málo času,ale někdy si recepty taky přispůsobím,když je tam psáno jen maso a mám ho míň,přídám brambory a mám to v jednom a ještě je míň nádobí a nemusí se pokrm ani moc hlídat,takže dobrá úspora času.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

některé ano a chutnaly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barila

Ano, využívám je a to hodně, hlavně zapékané kuře s rúznými příchutěmi, občas pro vylepšení tam přidám nastrouhaný sýr nebo anglickou slaninu na kostičky a je to mňam !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

ne! umím vařit, nepotřebuji to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Zatím ne moc nevěřím těm reklamám ale po přečtení kladných odpovědí to jistě skusím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
modrypezotek

Je to super vynález, já vařím denně už hodně dlouho, proto mi to leze na mozek a do pytlíku dokáže i tatka hodit pár ingrediencí a obídek je mňam. A já můžu brouzdat na odpovědích! Jen by mne zajímalo kde by se daly koupit ty pytlíky zvlášť.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
iceT

Aramah-vyzkousejte,taky jsem neverila.

před 4956 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Ja taky umim varit,ale obcas chybi inspirace asi kazdemu,nebo proste je v casove tisni.
Proto jsem se ptala.

před 4956 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek