iceT

Vyuzivate v kuchyni Maggi napady a pokud ano,jste spokojeni s vysledkem?

Ja mam v troube zapecene testoviny s kurecim masem,a muzu rict,ze voni tak,ze se tesim.

Nejlepší odpověď
panenka

Ano využívám a můžu říct,že opravdu nápady od Maggi jsou vynikající už jsem je vyzkoušela všechny.

Další odpovědi
Lubička

Dost často využívám,když je málo času,ale někdy si recepty taky přispůsobím,když je tam psáno jen maso a mám ho míň,přídám brambory a mám to v jednom a ještě je míň nádobí a nemusí se pokrm ani moc hlídat,takže dobrá úspora času.

ReHu

některé ano a chutnaly.

barila

Ano, využívám je a to hodně, hlavně zapékané kuře s rúznými příchutěmi, občas pro vylepšení tam přidám nastrouhaný sýr nebo anglickou slaninu na kostičky a je to mňam !

nabubindes

ne! umím vařit, nepotřebuji to.

aramah

Zatím ne moc nevěřím těm reklamám ale po přečtení kladných odpovědí to jistě skusím.

modrypezotek

Je to super vynález, já vařím denně už hodně dlouho, proto mi to leze na mozek a do pytlíku dokáže i tatka hodit pár ingrediencí a obídek je mňam. A já můžu brouzdat na odpovědích! Jen by mne zajímalo kde by se daly koupit ty pytlíky zvlášť.

iceT

Aramah-vyzkousejte,taky jsem neverila.

iceT

Ja taky umim varit,ale obcas chybi inspirace asi kazdemu,nebo proste je v casove tisni.
Proto jsem se ptala.