Zlatý

Využíváte rádi této pohostinnosti?

Podobná otázka už možná padla. Ale líbí se mně definice od MUDr. Slavětínského, který sesbíral medicínské historky z jedné moravské nemocnice.

Nejpohostinnější jsou lidé na zubním středisku.
Vždy mají pro nás připravené křeslo,
vždy nám dají něco na zub,
ale přesto si na ně každý otevře ústa.

Je tomu tak?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jedna s institucí kam chodím nerada, ale pravidelně dvakrát do roka. člověk si tam nepokecá.

Další odpovědi:

Bronzový

Zubaře mi ani nepřipomínejte,mám strašný zážitek minulý týden,ale jinak je to tvrzení opravdu výstižné,ale chodím tam jen z povinosti.
Já si myslím,že i nemocnice jsou k lidem vstřícné.Pokud je člověku dobře,tak to může být hezký pobyt.Nemusí vařit,prát uklízet.Popovídá si a pozná nové lidi.V našem případě se může projít v hezkém horském prostředí.A to vše za 60Kč:-)To žádná cestovka asi nenabídne....

Moje zubni lekarka je moje kamaradka,takze nejen na zub,pod zub,ale i na zizen neco prida,je fajn mit tyhle pratele!

Zlatý

Pravda to je. Jenže zrovna zubaře moc v lásce nemám, byť mi hodně zubařů říkalo, že mám hodně dobré zuby, které se kazí velmi málo, nebo dokonce vůbec. Takže jsem ráda, že tento typ zubů mám, ale i přesto se k zubařům bojím chodit :-D

Pokročilý

Nevidím na tom žádnou lež, takže to bude pravda

Konec zubařů v Čechách? Prý existuje pasta,která nejen že zabrání vzniku zub. kazu,ale existující z. k. zlikviduje.
Jak jsem koupil........

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.