annas

Využíváte občas lištu na vyhledávání u Odpovědí?

V poslední době se objevuje hodně otázek, na něž se nedávno odpovídalo. Vím, že přicházejí noví uživatelé, ale domnívám se, že mnohdy stačí zadat slovo a odpověď je dříve.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Annas, toho jsem si také všimla. Proto na otázky, které zde už několikrát zazněly, neodpovídám. Myslím, že do té lišty stačí napsat jen klíčové slovo a vyjede mnoho otázek i s odpověďmi. Myslím, že to nezabere moc času. Jen se musí chtít… 🙂

Další odpovědi
panenka

Občas ano jinak odpovědi hledám přes vyhledávač.

quentos

ano, používám, ale pro nové uživatele to je správná připomínka

Miroslavst

Ne, nepoužívám, jelikož většinou dotazy nevyhledávám.
Prohlížím veškeré dotazy až do předešlého dne.

Bumbes

Používám, přesně za podobným účelem jako ‚Jahoda‘ a někdy nahodím nalezený adekvátní odkaz.

anonym

To je komické,nebo tragické – já si té lišty do nyní nevšimnul.
Kolik se ozve češtinářů?

anonym

parkrat jsem ji pouzila misto vyhledani dane otazky se mi objevily jine,a tak jsem svou otazku napsala vsem a nekteri odpovedeli ze dana otazka uz padla tak vyhledavac nepouzivam,na nektere otazky muze clovek zmenit nazor a odpovi jinak nez pred pul rokem

ReHu

Lištu využívám. Je ale také pravdou, že jsem si ji dlouho nevšimla.
A zjišťuji, že nejsem sama. Možná by bylo dobře ji trochu zvýraznit – zviditelnit.

elektrikář

Schází tu návod jak to používat. Ale nevím jak mohu zjistit že se na stejnou otázku ptal někdo před rokem ?