Avatar uživatele
annas

Využíváte občas lištu na vyhledávání u Odpovědí?

V poslední době se objevuje hodně otázek, na něž se nedávno odpovídalo. Vím, že přicházejí noví uživatelé, ale domnívám se, že mnohdy stačí zadat slovo a odpověď je dříve.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, anonym, Jahoda, vagra, anonym, gagaga před 5010 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Annas, toho jsem si také všimla. Proto na otázky, které zde už několikrát zazněly, neodpovídám. Myslím, že do té lišty stačí napsat jen klíčové slovo a vyjede mnoho otázek i s odpověďmi. Myslím, že to nezabere moc času. Jen se musí chtít… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Občas ano jinak odpovědi hledám přes vyhledávač.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

ano, používám, ale pro nové uživatele to je správná připomínka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Ne, nepoužívám, jelikož většinou dotazy nevyhledávám.
Prohlížím veškeré dotazy až do předešlého dne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Používám, přesně za podobným účelem jako ‚Jahoda‘ a někdy nahodím nalezený adekvátní odkaz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To je komické,nebo tragické – já si té lišty do nyní nevšimnul.
Kolik se ozve češtinářů?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

parkrat jsem ji pouzila misto vyhledani dane otazky se mi objevily jine,a tak jsem svou otazku napsala vsem a nekteri odpovedeli ze dana otazka uz padla tak vyhledavac nepouzivam,na nektere otazky muze clovek zmenit nazor a odpovi jinak nez pred pul rokem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Lištu využívám. Je ale také pravdou, že jsem si ji dlouho nevšimla.
A zjišťuji, že nejsem sama. Možná by bylo dobře ji trochu zvýraznit – zviditelnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Schází tu návod jak to používat. Ale nevím jak mohu zjistit že se na stejnou otázku ptal někdo před rokem ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek