Využíváte hromadných nákupů se slevou??

Zrovna dnes bych si ten voucher koupila a ne jeden,ale jen se po nich zaprášilo. Šlo o to,že 2litry piva v restauraci,které si sami natočíte stálo jen za 39,–

http://www.sle­vomat.cz/cs/sle­va/243?utm_sou­rce=Slevomat+post-launch&utm_cam­paign=7c2e3212d0-Slvm_em_Pivo_7_10_2010­&utm_medium=e­mail

Nechali by jste se zlákat na takovou akci nebo na nějakou jí podobnou???
Doplňuji:
Jedná se o nákupy přes internet,zakoupíte voucher a pak se objednáte na den,který Vám vyhovuje,nikdo se nikde netlačí,,existuje více stránek,na kterých můžete zakoupit něco zajímavého…je možnost to pak darovat třeba někomu jako dárek apod,,,,

Schválně na to koukněte a pročtěte to,mě to zaujalo…

Nejlepší odpověď
iceT

Vetsinou kdyz dorazim na misto tak uz nemaji co chci v akci,nebo se mi to nelibi a proste koupim neco jineho,coz se mi stava pravidlem.

Další odpovědi
Michal

Většinou ne.Nemíním se nechat napálit!

panenka

Alkohol nepiju většinou když je ale něco v akci do domácnosti nebo pro děti a zrovna to chcou tak to koupím.Jinak mezi lidi kteří se tlačí za každou cenu do obchodu aby to měli jako první já nepatřím.

Pokud zrovna něco potřebuji a na netu vidím že je to levné tak to kupuji.

atriplex

Já mám jen ty nejlepší zkušenosti. Koupil jsem si poukázku na 50% slevu ve „stejkhauzu“ a moc jsem si pochutnal.

kropitko

Michale,ale na tom není nic k napálení,prostě to tak je a jestli Vám to přijde divné,tak doporučuji podrobně prostudovat na jaké bázi tyto nabídky fungují…

kropitko

http://www.sle­vomat.cz/cs/jak-to-funguje

kropitko

http://mydeal­s.cz/prague/

kropitko

panenko a iceT,mluvím o nákupech voucheru,nikam nejdete,nakoupíte z pohodlí domova,přes net,pak se rozhodnete kdy budete chtít tuto slevu využít,kontaktujete je a pak vyrazíte,,,,kdy­koliv..