Pokročilý

Využíváte hodně zeleniny ve svém jídelníčku?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano, denně mám zeleninové jídlo, ať už teplé, či jako obloho. Nejraději mám hl. salát, okurky, rajčata, zelí.

Další odpovědi:

Stříbrný

Snažím se. Většinou ji dělám na páře, to neztratí chuť. Dokonce se mi osvědčili i brambory na páře a jsou fakt výborné.

Zlatý

Ano,zeleninu používám jak v syrovém stavu,tak i při vaření,proto že bez ní by to nebylo chutné a pestré.

Zlatý

Bohužel ne. Zelenina ani ovoce mi nechutnaj. Z ovoce mě bolí citlivý zuby. Zeleninu do sebe v lepším případě teda nacpu (pár druhů), ale ideálně, když to někdo připraví - šíleně mě otravuje ji chystat, krájet, mýt a podobně.
Občas se ve mně hne svědomí a něco si dám, ale spíš nárazově. V jídle ji sním (pokud to není rajče, u něhož je patrná rajčatová konzistence, pecky a podobný blivajzy), ale nemusím. Takže když vařím já, zeleninu nepoužívám. Kromě brokolice teda.
Jsem nepoučitelný hovado, žiju nezdravě a hrozí mi rakovina střev z nedostatku vlákniny, ale nemůžu si pomoct. A stejně na mě do té doby spadne letadlo :)))

Zlatý

Hodně- jak syrovou tak vařenou.Mnohdy nahrazuji maso zeleninou.

Bronzový

Já zeleninu používám a i to jídlo na talíři obložené zeleninou vypadá krásně...!
Nebo takový šopák nebo okurkový salát se smetanou.... mňam...

Zlatý

jistě, zejména snídani si bez čertsvé zeleniny nemůžu pomalu ani představit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 840
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 479
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.