freader

Využiváte eshop s drogerii ?

Na internetu je velke množství eshopu s drogerií za daleko lepší ceny než v kamených obchodech, využíváte tyto služby ?
Doplňuji:
Popřípadě proč ne ? pulka národa brečí, že nemá peníze a když je něco levnější, tak se to nevyužívá ?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
helcaify1

NE

Doplňuji:
Jednou jsem si takhle koupila lak na vlasy a místo toho mi došla pěna na vlasy a s prošlým datumem. Docela mě to odradilo.

odpomass

NE

Bohužel kvůli poštovnému se takovéto zboží (stejně jako potraviny) v drtivé většině nevyplatí přes internet kupovat.

anonym

NE

briliant

NE

Doplňuji:
Když si připočtu poplatky ( balné, poštovné, dobírečné apod.) tak se to většinou nevyplatí.

Damiana

NE

Vlasové přípravky nakupuji pouze ve velkoobchodu pro kadeřníky, masovku nepoužívám vůbec. A dekorativku nebo pěstící kosmetiku zase nakupuji v lékárnách nebo v parfumeriích. Ráda obcházím stojany s make-upy, rtěnkami a stíny a zkouším. Přes internet by mě to nebavilo.

seira

ANO

Doplňuji:
Mám jeden oblíbený e-shop, kde nakupuju drogerii, parfémy, ale i bytové dekorace, oděvní doplňky, oblečení i pomocníky do kuchyně, jako například pánve s keramickým povrchem, dózy a podobně. Tento e-shop začínal s drogérkou a svůj sortiment neustále rozšiřují. Momentálně o menstruační a slipové vložky. Výhodu mám tu, že bydlím blízko výrobce, který má i obchůdek, takže můžu nakupovat odle nálady. Co znám – objednám, co neznám – nakoupím v kamenném obchodě, ale stále u jednoho prodejce!

terry

Nelze jednoznačně npsat, zda ano či ne.
Využívám jen občas. Podle druhu zboží, které potřebuji.
Před vánoci jsem kupovala za pár set, s možností vyzvednutí, takže se neplatilo poštovné.