Využiváte eshop s drogerii ?

Na internetu je velke množství eshopu s drogerií za daleko lepší ceny než v kamených obchodech, využíváte tyto služby ?
Doplňuji:
Popřípadě proč ne ? pulka národa brečí, že nemá peníze a když je něco levnější, tak se to nevyužívá ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

ANO 17% NE 83%

Odpovědi:

Pokročilý

NE

Doplňuji:
Jednou jsem si takhle koupila lak na vlasy a místo toho mi došla pěna na vlasy a s prošlým datumem. Docela mě to odradilo.

Pokročilý

NE

Bohužel kvůli poštovnému se takovéto zboží (stejně jako potraviny) v drtivé většině nevyplatí přes internet kupovat.

NE

Pokročilý

NE

Doplňuji:
Když si připočtu poplatky ( balné, poštovné, dobírečné apod.) tak se to většinou nevyplatí.

Zlatý

NE

Vlasové přípravky nakupuji pouze ve velkoobchodu pro kadeřníky, masovku nepoužívám vůbec. A dekorativku nebo pěstící kosmetiku zase nakupuji v lékárnách nebo v parfumeriích. Ráda obcházím stojany s make-upy, rtěnkami a stíny a zkouším. Přes internet by mě to nebavilo.

ANO

Doplňuji:
Mám jeden oblíbený e-shop, kde nakupuju drogerii, parfémy, ale i bytové dekorace, oděvní doplňky, oblečení i pomocníky do kuchyně, jako například pánve s keramickým povrchem, dózy a podobně. Tento e-shop začínal s drogérkou a svůj sortiment neustále rozšiřují. Momentálně o menstruační a slipové vložky. Výhodu mám tu, že bydlím blízko výrobce, který má i obchůdek, takže můžu nakupovat odle nálady. Co znám - objednám, co neznám - nakoupím v kamenném obchodě, ale stále u jednoho prodejce!

Diskuze k otázce

Zlatý

terry

Nelze jednoznačně npsat, zda ano či ne.
Využívám jen občas. Podle druhu zboží, které potřebuji.
Před vánoci jsem kupovala za pár set, s možností vyzvednutí, takže se neplatilo poštovné.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 414
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.