Avatar uživatele
sejtanka

VYUŽÍVÁTE ALTERNATIVNÍ MEDICÍNU?

Nebo jste přesvědčení,že léčitelé jsou jen šarlatáni?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? stana73, arygnoc před 4781 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ano.Využívám.Jsem spokojená.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

využívám odnepaměti. Nebýt jednoho vynikajícího léčitele, moh jsem bejt už několikrát mrtvej. Kdo léčitelům nevěří, je sám proti sobě. I když se samozřejmě najdoiu i špatní, tak jako u všech poslání a profesí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Ano, využívala jsem homeopatii, než doktorka zavedla vysoký vstupní poplatek, teď na to nemám peníze, ale snad se někdy k tomuto léčení budu moci vrátit. Homeopatie neléčí jen „chřipku“, ale i různé psychické bloky v nás, co si neseme v sobě od mládí a ani o nich nevíme. Léčí člověka jako celek, duši i tělo. Ti, co kritizují alternativní způsoby léčby a nazývají je šamanismem, nechť se klidně léčí dál klasickou chemickou medicínou, ony se jim zdravotní problémy z milionů nežádoucích účinků později s věkem přihlásí samy, je to jen byznys.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Nevyužíván ale určitě nejsou šarlatáni,co nechápeme nemusíme kvůli tomu odsuzovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stana73

Moje doktorka má i homeopatickou školu a díky tomu se „hojíme“ a ani nevíme,co je chřipka a jiné „radosti“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Někdy jo, ale jako doplněk ke klasické léčbě. Řídím se heslem „věř a tvá víra tě uzdraví“ – účinek placebo efektu je prokázaný… takže když mě bolí hlava, udělám si sice mátovej čaj a jdu si lehnout, ale proč si nevzít tabletku homeopatik nebo drahej kamínek a nemasírovat si jím spánky. Určitě to neuškodí.
Ale v případě skutečné nemoci, se kterou se musí něco dělat, bych se JEN na alternativní medicínu asi nespolehla – natolik velká má víra není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Využívám alternativní medicínu:dobrá slivovička nebo dobré červené,to je panečku medicína.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Využívám služba našeho zdravotníctví, tj. lékařů se vzděláním. Ti nesou i právní zodpovědnost za mé léčení.
Co se týče bab, šamanů, zaříkávačů, wúdú, bílé magie, svaté vody, návštevy Lurd a pod., jsem skeptik a hazardy se svým zdravím nepodnikám, na to se mám příliš rád.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek