Drap

Využívá někdo z vás zákaznickou kartu České pošty?

Využívám této služby cca 4 měsíce a jsem nad míru spokojen. Jen stěží jsem uvěřil, že služba pro občany, která poskytuje jisté finanční výhody je v tomto statě zdarma.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Já ji využívám. Pokud podávám balík nebo doporučený dopis, nemusím vyplňovat podací lístek, jen načtou kartu a pak mi dají potvrzení. U některých druhů zásilek je sleva. Sice ne nějaká výrazná, ale i to se počítá.

Další odpovědi
anonym

Ne, a nebudu. U nás je malá pošta a když vidím to hlemýždí tempo pracovnice za přepážkou, vyseděl bych vejce.

ReHu

Ne, ale po tom, co psal Raibek asi budu 🙂

e1232851@trb

jo

Zbynas

ne

bolak

to je náhoda :) , ale i ZKČP má své limity > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-vas-dostalo-vedro

anonym

Ne,ani využívat nebudu,jelikož na poštu skoro nechodím.

Mimozemšťan

Já ti tu otázku upřesním: „Chtěli byste, aby všichni občané museli povinně používat zákaznickou kartu České pošty?“

Já bych teda nechtěl, aby orwell věděl kam a komu co posílám. Proto taky nejsem na faceboku a podobných orwellech.

Drap

Mimozemšťan : Nemusíš mé otázky upřesňovat. Vůbec netoužím po tom, aby ji všichni využívali. Jen jsem chtl vědět kdo ji kromně mne využívá. Žádné tajemství neni komu něco posílám nebo neposílám a měsíčně mi karta ušetří cca 200– 400 Kč.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.