Avatar uživatele
Drap

Využívá někdo z vás zákaznickou kartu České pošty?

Využívám této služby cca 4 měsíce a jsem nad míru spokojen. Jen stěží jsem uvěřil, že služba pro občany, která poskytuje jisté finanční výhody je v tomto statě zdarma.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, JájsemRaibek, gagaga, gecco před 3174 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Já ji využívám. Pokud podávám balík nebo doporučený dopis, nemusím vyplňovat podací lístek, jen načtou kartu a pak mi dají potvrzení. U některých druhů zásilek je sleva. Sice ne nějaká výrazná, ale i to se počítá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne, a nebudu. U nás je malá pošta a když vidím to hlemýždí tempo pracovnice za přepážkou, vyseděl bych vejce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Ne, ale po tom, co psal Raibek asi budu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
e1232851@trb

jo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zbynas

ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

to je náhoda :) , ale i ZKČP má své limity > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-vas-dostalo-vedro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne,ani využívat nebudu,jelikož na poštu skoro nechodím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mimozemšťan

Já ti tu otázku upřesním: „Chtěli byste, aby všichni občané museli povinně používat zákaznickou kartu České pošty?“

Já bych teda nechtěl, aby orwell věděl kam a komu co posílám. Proto taky nejsem na faceboku a podobných orwellech.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drap

Mimozemšťan : Nemusíš mé otázky upřesňovat. Vůbec netoužím po tom, aby ji všichni využívali. Jen jsem chtl vědět kdo ji kromně mne využívá. Žádné tajemství neni komu něco posílám nebo neposílám a měsíčně mi karta ušetří cca 200– 400 Kč.

před 3174 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3175 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek