maruš

Využití starých věcí.

Nemáte prosím,někdo odkaz na nějaké stránky,kde jde o využití starých věcí?Jde mi konkretně o takové ty skleněné šuplíčky,co bývaly ve starých kradencích.

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus se podívat na www.fler.cz v rubrice „vintage“.

Další odpovědi
badisko

jak Vyuzit stare kredencove nadobky na mouku

Doplňuji:
to mas na mysly ?…tak treba kvetinace ..do komody na chatu na drobne serepeticky…pokud je ti to lito vyhodit tak si to schovej vsak na neco casem prijdes …ja v tom doma mel v dilne hrebiky …:D

beer

Pokud máš na mysli ty hranaté s uchem – je to na mouku, cůl, cukr.. – zkrátka suroviny, které potřebuješ mít po ruce a ne až kdesi ve spížce.
Ze starého kredence jsem to přesunul do nového a používám se vší spokojeností dodnes ))
Doplňuji:
Tady o tomto mluvím:
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/608401/doza­.jpg

anonym

tak zkus něco jako výkup starožitností

Pažout

tady něco je-zkušela jsem to a je to fajn :http://pinteres­t.com/ladyle/sta­re-veci-nove-vyuziti/