Využíváte pojištění proti krádeži, poškození a prodloužení záruky při koupi elektroniky aj.? Vyplatí se to?

Využíváte tuto službu, například proti poškození, odcizení, či prodloužení záruky? Vyplatí se to? Opravdu potom prodejce plní záruky v případě výše uvedeného?

Nejlepší odpověď
gecco

Zda a jak prodejce (spíše pojišťovna) plní v případě pojistné události vyzkoušeno nemám – ale takové pojištění považuju za naprostou ´zlodějnu´…
😉
Takže ani nevyzkouším.
😉

Další odpovědi
Agneta

To „využíváte“ se mi líbí:DD

Ale kdo má akcie pojišťoven, ten těch naivů jistě využívá…:DDD

StáňaB

Ano, využívám. Třeba když si koupíte zboží v Okay elektro a k tomu prodlouženou záruku, tak můžete mít zboží v záruce až 5 let. Navíc v případě vrácení zboží (uznaná reklamace atd.) po dobu zákonné záruky, vám vrátí celou částku, kterou jste za prodlouženou záruku zaplatili a to se mi zdá velmi férové.