freader

Využili byste tuto stránku pří návštěvě Prahy ?

www.whereinpra­gue.com

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
brillant

NE

Další odpovědi
Děda Louda

NE

Nechápu její účel. Pro koho je asi určena? Možná poradí, čemu se vyhnout, ale na to je moc stručná.

anonym

NE

Do Prahy jezdím koukat na památky, takže pro mne stránky na nic.

hanulka11

NE

Funna

NE

to je spíš pro cizince…po návštěvě Prahy vůbec netoužím, ale kdybych tam náhodou jela, tak za nějakým konkrétním účelem…

Bernard3000

NE

Možná kdybych byl z ciziny.

honza19hk

NE

Doplňuji:
a proč také,Prahu znám.Pokud bych jen nějkam kde to neznám,pak bych informce sháněl,ale zrovna pro prahu je nepotřebuji.

david22

freader: a nesnažíš se tady náhodou propagovat svoji stránku?