flinta

Využil jste někdo služby za 100Kč na Stomanie.cz?

Stománie
Doplňuji:
Sdílím názor beera i baghira.

Nejlepší odpověď
baghira

Nevyužil, neznal jsem. Ale podíval jsem se na to, a docela se mi ten nápad líbí. Jako různé „mikropráce“, přivýdělky, prácičky pro studenty a tak, to je celkem fajn nápad. Za stovku :)

Další odpovědi
beer

Nevyužil, neznám.
Teď jsem to ale prošel a nijak mne to nenadchlo – nešel bych do toho hned z několika důvodů:
spoustu věcí nepotřebuji, spoustu zvládnu sám, záruka bůhvíjaká ne-li žádná…
Ovšem záleží na tobě, jen tak uvažuji ))

mosoj

Zajímal bych se jedině kdyby se to týkalo zůbů. Jak jsem zjistil, týká se stokorun a já na rozdávání peněz nevěřím. Do mateřské školky již dávno nechodím.

Sleva na dveře v řádech tisícikorun ?, ty dveře potom zaplatí kdo ?