iceT

Využijete tuhle stránku?

http://www.hrad­.cz/srv/www/qf/cs/qu­ickforms/condo­lence/condolen­ceForm
Doplňuji:
ANO,ale přišla jsem na ni až teď.

Nejlepší odpověď
tom004

Nevěděl jsem o ní.Rád jsem ji využil.Děkuji.

Další odpovědi
venkovan

Nevyužiji.
Neberte to ve zlém, ale nejsem z těch co projevují soustrast a další společností uznávané zvyklosti.
Raději si vzpomínku na toho kterého člověka uchovává sám pro sebe. A podle svým možností a schopností se snažím pokračovat v odkazech co mi takoví lidi předali. To jsou třeba i prarodiče, dobří kamarádi atd.)
Domnívám se, že i v tomto případě pro mnoho lidí vše končí podpisem.
Ale kdyby každý kdo podepsal se pokusil svým přispěním a své skromné osobní statečnosti trochu přispět, aby si z nás někteří politici a pracovníci veřejné správy nedělali slouhy (jsou mezi nimi i slušní, neházím vše do jednoho pytle), abychom na sebe ve společnosti nebyli tolik nevraživí, tak tento pán který je teď na cestě nahoru by měl z nás větší radost, než z obrovského množství podpisů v listinách.
Takže zkusme se alespoň o ten základní odkaz trochu poprat. A kdo to už zkouší, tak mi potvrdí, že to lehké není.

anonym

Děkuji,využiji,vče­ra jsem použila tuhle:

Zdroj: http://vzpomin­ky.nezavirejte­oci.cz/vaclav-havel-2011/svicky/

briketka10

Ano nyní jsem odeslala..

hanulka11

už jsem ji odpoledne využila a ty?????

johana 56

Děkuji za odkazy,desílám.