Avatar uživatele
zzzzz

Využijete možnosti nechat si zdarma otestovat alkohol?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/286982-hygienici-budou-lidem-zdarma-testovat-alkohol-ministerstvo-na-to-da-10-milionu.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, Drap, Illines, anonym, marci1 před 4156 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mia.F

Nikoliv, nemám co testovat, jsem abstinent. Ale připadá mi to jako velmi dobrý nápad, testovat to zdarma. Placené testování byl hazard se zdravím lidí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Nemám zásoby – takže nemám co dávat testovat …Kdyby každý pil střídmě, tak by ti mrtví nebyli- většinou jsou to santusáci co vypili láhev nebo i víc ..... dřív to bylo taky ,ale nemluvilo se o tom …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sevos

Ne,pálili jsme svoji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nebudu. Piji jen vyjímečně a to pouze z domácích zdrojů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

taky doma nic nemam a když už piju tak whisky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Na svoje léky pít nesmím to ych skončil na JIP / ARO nebo v hrobě ☹ !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nemáme doma žádný alkohol, ale i kdybychom měli, tak ho testovat nenecháme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

nemám důvod si něco nechat testovat… vypiju to a buď to bude nebo nebude závadné… nadělají kvůli 30 mrtvím…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
huxa

hanulka-konečně s tebou můžu souhlasit :) tak jsem propočítal, kdyby se každý měl dožít 80let, mělo by v ČR zemřít každý den více než 300 lidí, takže už je jedno, jestli týdně zemře o více 30 lidí nebo ne…

před 4156 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

huxa divná statistika v tom s tebou nesouhlasím, ale budiž ..ty sis to tak spočítal
podle mne- rozumný člověk se neuchlastá a kupuje" pitivo" na dobrých místech a ne jen aby měl kýbl za 50kč…

před 4156 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek