zzzzz

Využijete možnosti nechat si zdarma otestovat alkohol?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/286982-hygienici-budou-lidem-zdarma-testovat-alkohol-ministerstvo-na-to-da-10-milionu.html

Nejlepší odpověď
Mia.F

Nikoliv, nemám co testovat, jsem abstinent. Ale připadá mi to jako velmi dobrý nápad, testovat to zdarma. Placené testování byl hazard se zdravím lidí.

Další odpovědi
hanulka11

Nemám zásoby – takže nemám co dávat testovat …Kdyby každý pil střídmě, tak by ti mrtví nebyli- většinou jsou to santusáci co vypili láhev nebo i víc ..... dřív to bylo taky ,ale nemluvilo se o tom …

sevos

Ne,pálili jsme svoji.

Drap

Nebudu. Piji jen vyjímečně a to pouze z domácích zdrojů

BANAN93

taky doma nic nemam a když už piju tak whisky

Michal Kole

Na svoje léky pít nesmím to ych skončil na JIP / ARO nebo v hrobě ☹ !

anonym

Nemáme doma žádný alkohol, ale i kdybychom měli, tak ho testovat nenecháme.

huxa

nemám důvod si něco nechat testovat… vypiju to a buď to bude nebo nebude závadné… nadělají kvůli 30 mrtvím…

huxa

hanulka-konečně s tebou můžu souhlasit :) tak jsem propočítal, kdyby se každý měl dožít 80let, mělo by v ČR zemřít každý den více než 300 lidí, takže už je jedno, jestli týdně zemře o více 30 lidí nebo ne…

hanulka11

huxa divná statistika v tom s tebou nesouhlasím, ale budiž ..ty sis to tak spočítal
podle mne- rozumný člověk se neuchlastá a kupuje" pitivo" na dobrých místech a ne jen aby měl kýbl za 50kč…