Toruk

Výuka english on-line

Poraďte prosím výuku EN on-line. Může být pro děti, s obrázky- jsem už sice (20 let) dospělý, ale přitom jsem i dítě… obrázky mě baví, tak se chci učit hrou 🙂

Vy mladí, co máte EN ve škole, to máte fajn. Myslím, že budu mluvit za mnohé starší, když řeknu, že ruština byla nepříjemná.

Nejlepší odpověď
Retko

Doporucil bych ti tuhle skvelou stranku. Viz dole. A konkretne i tento clanek :)
Ale pokud zacinas, tak tam najdes hodne jinych dobrych veci…

Zdroj: http://www.hel­pforenglish.cz/ti­py-a-triky/c2008110602-Ucime-se-anglicky-s-televiznimi-serialy.html

Další odpovědi
Sandy

Dám ti sem odkaz na online kurz angličiny. Je zdarma a přijde mi docela efektivní. Jestli se skutečně chceš naučit mluvit, možná by ses ml aspoň do začátku zkusit zapsat do nějakýho kurzu angličtiny nebo se možná alespon podívat po angličtině pro začátečníky v knihkupectví. Výběr je celkem pestrý a patrně by bylo lepší sehnat si učebnici i s CD. Ještě tady odkaz na nějaké programy na výuku angličtiny, je tam i pár programů pro děti, tak snad si vybereš;-) http://www.slu­necnice.cz/vyh­ledavani/?qs=an­gli%E8tina Ječště chci podotknout, že už asi patřím do kategorie „těch mladých“=D a mám jak angličtinu tak i ruštinu, která se na naší škole přestala bohužel učit..teď se učím ještě německy a španělsky…a nepříjemná mi přijde spíš němčina 😉 ..ale to má asi každý trochu jinak;-)…Hlavně musíš vytrvat v záčátcích, ty jsou na tom to nejtěžčí;-)

Zdroj: http://vyuka.li­de.cz/kurz-anglictiny-zdarma.aspx