andys10

vyučtování za vodu,elektřinu ?

mohu se zeptat jihočechů (Tábor)kdy jim chodí vyučtování za vodu či elektřinu? nebo kde to najdu na netu…před 3 měsíci mi byli kouknout na vodoměr a stále nic a už je to přes rok to vyučtování,elek­třinu mi ani jeste nekontrolovali…dě­kuji..:-)

Odpovědi
Mapel

Voda v září, elektřina únor. Info je u tvého dodavatele. Když ti dá přístup do klientské zóny, tak na jejich stránkách.

pusinka50

Já taky nedostala ještě vyúčtování a vždy chodilo koncem ledna, tak nevím, co se děje, jestli přepočítávají ceny nebo co