Pokročilý

Vytvořit si vlastní mangu.

Dobrý den.
Posledním rokem jsem se stal otaku ,mám za sebou něco přes 187 anime a čtu mangu ,je to fajn protože jsem se z toho naučil dost dobře anglicky a i pár věcí do života!
Ale nedávno jsme mluvili ve škole o zálibách ,řekl jsem o tom a naše učitelka byla dost překvapená ,protože sama ona byla závislá na japonských kresbách a to je UČITELKA! Ale zeptala se mě ,jestli jsem už zkusil vytvořit vlastní mangu ,to mě celkem ťuklo. Tak jsem o tom celý den přemýšlel a řekl jsem si ,že bych to chtěl zkusit ale nevím částečně jak začít a moje nápady jsou všude použity ale v tom nevidím problém ,moje fantazie je nepředvídatelná. Hlavní otázka je ,jestli neexistuje nějaká stránka na základy či popřípadě nějaké pomůcky.

Děkuju.

Odpovědi:

Zlatý

Nebudem odkazovať na stránky s mangami, tých je dosť a pokiaľ sa o ne zaujímaš, tak ich určite poznáš.
Trošku teórie
čo je to manga - kreslený príbeh s textom. Nemusí byť v angličtine, je veľa týchto príbehov aj v češtine, alebo slovenčine. Vytvoriť mangu je vlastne zvoliť si tému s textovou osnovou a využiť svoju fantáziu na vytvorenie charakteru jednotlivých postáv a preniesť do príbehu. Netreba sa pokúšať hľadať charakter nejakými filozofickými úvahami, nechaj sa viesť srdcom, inštinktom, fantáziou, skúšaj, hľadaj, kresli, trhaj,kresli.. až jedného dňa povieš, už vás tu mám všetkých a teraz hurá do príbehu...
Byť učiteľka, to je nejaká choroba? To učiteľka nemôže mať aj netradičné záujmy? (Pripadá mi to ako "Vyšívanie je práca pre ženy" a viete, že túto "ženskú" záľubu pestoval aj švédsky kráľ Gustáv V.?) Práve naopak, je dobré, že učiteľka má aj takéto záujmy, lepšie dokáže pochopiť iných s týmto zameraním.

Pokročilý

Ahoj, pár stránek je třeba zde: http://lmgtfy.com/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.