zjentek

Vytvořím přidáním většího množství kmínu do vaječiny náhražku smaženice?

Odpovědi
Nuk nuk

Ne, vytvoříte tím míchaná vejce s kmínem. Možná to vůní vzdáleně bude smaženici připomínat, ale houby jsou houby, mají svou vůni a chuť.

da ny

Přidáním většího množství kmínu Vám pokrm (smažená vejce) patrně zhořkne…
Jako náhražku hub někteří kuchtíci uvádějí ředkvičky nakrajené na plátky a orestované na tuku (někdo s cibulí, jiný bez, podobně jako houby), pak vejce + sůl, kmín, pepř atp. … ;)

Kepler

Zkus to, sám jsem zvědav jak dopadneš. Střelivo to bude určitě kvalitní 🙂.