sabik11

Vytvoření tajenky přes PC

Neví někdo jak se dá vytvořit tato tajenka ? Je na to nějaký program ?
PS – http://t1.gsta­tic.com/images?q=tbn%3A­ANd9GcT5gXZEs­sU7XHsWTyi93trDMZr8sw­zGS30M3AA9mzw-fUpXFSWtZvc6Jq1bJA – něco na způsob tohoto.

Nejlepší odpověď
Alesh

Tajenka? Myslíš křížovka, ne?
Na to můžeš použít celou řadu programů. Pokud to chceš vyrábět sama a jsi laik, pak to můžeš zkusit poskládat ve Wordu nebo raději v Powerpointu z vložených zaoblených obdélníků, které patřičně naformátuješ. Není to sice nic profesionálního, ale na následné vytištění na papír to bohatě stačí.

Další odpovědi
kamuska

zkus to v excelu.. a pak ohraničení :)