milzme

Vytvoření bitové kopie systémového disku.

Potřebuji reinstalovat operační systém Windows 7 64 bitů a zároveň si
vytvořit bitovou kopii systémového disku.Prosím,jaký je postup krok za krokem k vytvoření této kopie? Poradíte mi?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ovládací panely – systém zabezpečení – centrum akcí – zkontrolovat nastavení zálohování – možnosti

Připoj externí hard disk , vyber druh zálohování a už to jede.

Další odpovědi
Hlada

Připojuju odkaz na starší článek, kde je zároveň popsán postup při obnově.

Zdroj: http://www.cnew­s.cz/jak-si-vytvorit-obraz-systemoveho-disku-ve-windows-7