_Lucka_

Vytváření videa, když mám fotky a song?

Chci vytvořit video, které když se zapne tak bude hrát písnička a budou se tam postupně promítat fotky. Poraďte mi jak, v čem, jaký způsobem se to dá vytvořit.. díky.. ;D

Odpovědi
hanulka11

já dělám v Movie maker

www

Pokud máš v PC Win xy, je tam již Windows NovieMaker (nějak tak se to jmenuje, najdeš).
Otevreš, pridáš hudbu a tu doplníš obrázky s přechody, délkou, ap. Nakonec vybereš kvalitu a formát. Neboj!!
Vyzkoušeno, pohoda.

marek.29

Windows Movie Maker – je to docela intuitivní – zvládnul sem to na první pokus video v tom.. je to ve windowsech (ted já mám windows 7 profesional a pohoda)..