Kai

Vytržený zub, prý se to hojí špatně ..Co bude dál?

V sobotu mi byl komplikovaně vytržen zub, zadní stolička vlevo nahoře. Na pohotosti mi dali dren, v neděli jsem šla na výměnu. Dnes jsem byla u své lékařky, která mi opět měnila dren a říkala, že se to hojí špatně. Jak dlouho může takhle měnit dren? Či co s tím může dělat?

Odpovědi
www

Budeš čekat, dokud se jizva nezhojí.
Přesnější info rád poskytne ošetřující lékař.
Doplňuji:
P.S: nemusíš pokládat novou otázku, stačilo doplnit předchozí.

Ella

na to ti odpoví tvoje zubařka

mosoj

Nejspíše se jedná o suché lůžko. Hojení bude o něco delší. Dren nutností, nebo se bolestí poděláte !

http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&aq=&oq=such%c3%a9+l%c5­%af%c5%beko&hl=cs&i­e=UTF-8&rlz=1T4GGHP­_csCZ434CZ435&q=such%c3%­a9+l%c5%af%c5%be­ko+po+extrakci+zu­bu&gs_l=hp..1­.0l4.0.0.0.7203­...........0.4iD­fCo5E6ww&pbx=1