Pokročilý

vytížení CPU 100%

ihned po zapnutí Noteboku mám CPU na 100% stalo se mi to už jednou tak jsem spustil nouzový režim se sítí a přejel noťas online scannerem. odstranil infekce a zase to šlapalo jak má. dnes se mi to stalo zase takže jsem to udělal znovu ale neúspěšně pořád šlape na 100% co s tím ?..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ve Správci úloh si zkotroluj, který proces nejvíce vytěžuje procesor a pak zápátrej, o co jde (např. u WinXP jsou nechutně otravné aktualizace).
Dále můžeš vrátit počítač do ´bodu obnovy´.
Spustit on-line antivirový scanner a nebo nabootovat ´odjinud´ (např. pomocí LiveCD) a tak zkontrolovat ´havěť´.
___
A pro příště - uveď OS!

Další odpovědi:

Zlatý

Prd ....infekce to nebudou ....ty zabiraj minimum prave proto.. aby sly spatne odhalit ....>>> spust spravce uloh ...tam se podivej co to je ..pokud je to .. SVCHOST .EXE..
takze ..mas vice moznosti ...:D ...pokud jeste ficis na XPckach ..

1.updatovet expolorer .. docasne vypnout automaticke aktualizace ..pak jit na Microsoft update a stahnout aktualizace rucne ..pak povolit automaticke aktualizace ...po stazeni vsech aktualizaci to bude OK ...
2. stahnout toto .. http://sdrv.ms/… je to skript ..ktery resetuje automaticke aktualizce a opravi je ...tako vypada ...

net stop bits
net stop /s wuauserv
regsvr32 /u wuaueng.dll /s
del /f /s /q %windir%\SoftwareDistribution\ *. *
del /f /s /q %windir%\windowsupdate.log
regsvr32 wuaueng.dll /s
net start bits
net start wuauserv
wuauclt.exe /resetauthorization /detectnow

3. podivat se na strankach windows...je na to vydany hotfix ...procesou bude stale vytizen avsak budes moct na pc pracovat nebude tak zasekanej ...

4. Tohle je nejrozumejsi cesta ...nechat PC pracovat klido i par hodin nez ...se prokouze aktualizacema ...pak to zmyzi ...Microsoft o tehe chybe vi jenze ji moc neresi ...,:D ...

Doplňuji:
omg....branik je z5...to uz je vazne moc ....:D

Stříbrný

Vepište odpověď... http://www.odpovedi.cz/…

Pokročilý

Zkus uzivateli Bedy poslat vypis z rsit, me s tim tenkat pomohl

Pokročilý

Jako dnes? To byla aktualizace flashplayeru od Adobe. Někdy se pc nedá používat a dějí se v něm divné věci.

Pokročilý

Někdy to dělá microsoftí antivir "Wondows Security Essential". Jestli ho máš, zkus ho odinstalovat a pak používat jiný antivir (Avast, AVG...).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.