larios22

vytížení CPU 100%

ihned po zapnutí Noteboku mám CPU na 100% stalo se mi to už jednou tak jsem spustil nouzový režim se sítí a přejel noťas online scannerem. odstranil infekce a zase to šlapalo jak má. dnes se mi to stalo zase takže jsem to udělal znovu ale neúspěšně pořád šlape na 100% co s tím ?..

Nejlepší odpověď
anonym

Ve Správci úloh si zkotroluj, který proces nejvíce vytěžuje procesor a pak zápátrej, o co jde (např. u WinXP jsou nechutně otravné aktualizace).
Dále můžeš vrátit počítač do ´bodu obnovy´.
Spustit on-line antivirový scanner a nebo nabootovat ´odjinud´ (např. pomocí LiveCD) a tak zkontrolovat ´havěť´.
___
A pro příště – uveď OS!

Další odpovědi
badisko

Prd …infekce to nebudou …ty zabiraj minimum prave proto.. aby sly spatne odhalit …>>> spust spravce uloh …tam se podivej co to je ..pokud je to .. SVCHOST .EXE..
takze ..mas vice moznosti …:D …pokud jeste ficis na XPckach ..

1.updatovet expolorer .. docasne vypnout automaticke aktualizace ..pak jit na Microsoft update a stahnout aktualizace rucne ..pak povolit automaticke aktualizace …po stazeni vsech aktualizaci to bude OK …
2. stahnout toto .. http://sdrv.ms/1dek­fNB je to skript ..ktery resetuje automaticke aktualizce a opravi je …tako vypada …

net stop bits
net stop /s wuauserv
regsvr32 /u wuaueng.dll /s
del /f /s /q %windir%\Softwa­reDistribution*­.*
del /f /s /q %windir%\window­supdate.log
regsvr32 wuaueng.dll /s
net start bits
net start wuauserv
wuauclt.exe /resetauthorization /detectnow

3. podivat se na strankach windows…je na to vydany hotfix …procesou bude stale vytizen avsak budes moct na pc pracovat nebude tak zasekanej …

4. Tohle je nejrozumejsi cesta …nechat PC pracovat klido i par hodin nez …se prokouze aktualizacema …pak to zmyzi …Microsoft o tehe chybe vi jenze ji moc neresi …,:D …

Doplňuji:
omg…branik je z5…to uz je vazne moc …:D

brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=vyt%C3%AD%C5%BE­en%C3%AD%20CPU

Majkl95

Zkus uzivateli Bedy poslat vypis z rsit, me s tim tenkat pomohl

Strange

Jako dnes? To byla aktualizace flashplayeru od Adobe. Někdy se pc nedá používat a dějí se v něm divné věci.

kelley

Někdy to dělá microsoftí antivir „Wondows Security Essential“. Jestli ho máš, zkus ho odinstalovat a pak používat jiný antivir (Avast, AVG…).