sádlo

Proč mi počítač spotřebovává 90 % RAM paměti, když mám vše vypnuté a běží mi pouze malware scanner?

Dobvrý den. Měl bych dotaz, zda by někdo nevěděl, proč mi počítač spotřebovává 90 % RAM paměti, když mám vše vypnuté a běží mi pouze malware scaner. Děkuji za odpověď. (8GB RAM)

Odpovědi
cochee

Lol. POUZE malware scanner? A co ty ostatní procesy, co tam jsou vidět (a to je jich vidět odhadem asi tak jedna desetina, podle svislého posuvníku)? Mimochodem, k čemu by ti byla volná RAMka? Buď rád, že moderní verze Windows mají proti starším dokonalý management paměti a RAM opravdu využívají, když je k dispozici a ne že nechají 3/4 RAM prázdné a aplikace swapují na pomalý hard disk. Nic se neboj. Až spustíš jinou aplikaci, třeba internetový prohlížeč, on ten manager paměti briskně RAMku uvolní a bude jí zase dostatek.