vytapeni spolecnych prostor

Jaka je norma – a jeji nazev -pro teplotu ve spolecnych prostorach paneloveho domu? Chodby, sklepy, susarny apod.
Dekuji, Gaba

Odpovědi
standa

Jedná se o vyhlášku s tímto přesným názvem:

Vyhláška č. 194/2007 Sb.¨ze dne 17. července 2007, kterou se stanoví pravidla pro vytápění a dodávku teplé vody, měrné ukazatele spotřeby tepelné energie pro vytápění a pro přípravu teplé vody a požadavky na vybavení vnitřních tepelných zařízení budov přístroji regulujícími dodávku tepelné energie konečným spotřebitelům.

Nedílnou součástí této vyhlášky je příloha č.1 (viz odkaz níže), kde jsou jasně uvedeny teploty v různých částech domů…

Zdroj: http://www.ar­tav.cz/legisla­tiva/194-07_pr001-003.pdf