sofid

bude vadit lékaři při vytahování stehů po znaménkách, že jsem si naplasti odstranil dříve??

Zdravím, nejspíš to bude primitivní a zbytečná otázka ale i přes to se chci zeptat. Za týden jdu vytahovat stehy po odstranění tří znamének. Bude vadit lékaři, když příjdu bez náplastí na místech kde jsou stehy, nebo naopak bude raději, když příjdu s náplastmi.
Předem děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Znaménka jsem měl na zádech.

Nejlepší odpověď
Drap

Náplasti nejsou důležité. Důležité je jak bude zhojená jizva

Další odpovědi
bolak

Bude mu to fuk. Ta náplast je tam proto aby se do tý rány nedostala infekce, když je to čerstvý. Nejspíš ti taky řekli aby ses den dva nesprchoval. Pak už je to celkem jedno.

anonym

Pokud se ti jizvy nezanítí, bude mu to úplně jedno…
😉
Klidně si náplasti sundej – jen, nevím, kde je máš, dávej pozor, aby se ti uzlíky stehů nezachytávaly o oděv apod.
Osobně bych si náplasti pravidelně měnil, ale nenechal bych rány bez ochrany.