Vysypal se mě koš do plochy. Mohu ještě použít některé soubory nebo je mám odstranit všechny?

Jestli nejsou kontaminovány nějakými viry či parazity?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Ne, koš je jen „systémová složka“, kam se soubory přesunou, když zmáčknete klávesu Delete nebo zvolíte Odstranit z kontextového me­nu.

Asi jste soubory označil a přetáhl na plochu, jinak si to nedokážu vysvětlit.

Virové trezory jak znáte z antivirových programů to řeší sofistikovaněji. některé jen soubor přejmenují, aby nešel spustit, jiné do něj dopíší např. diagnózu nebo všechny napadené soubory hodí do jednoho souboru.