Miroslavst

Vysvětlíte přísloví: Časté stonky nepřivádí zvonky?

Co to znamená, jaký to má význam?

Nejlepší odpověď
Bičiště

Jedno vzepětí následuje druhé,aniž by se počáteční věc dotáhla do zdárného konce.Ke kýženému úspěchu se nakonec nedojde.Lepší je věnovat se jednomu „stonku“ a dočkat se „plodu“.

Další odpovědi
GM

Zvonky se nerozumí plody, ale smuteční vyzvánění, znamená to, že kdo si často naříká na nemoci a chodí po doktorech se oproti očekávání často dožívá vysokého věku.