Vysvětlíte mi význam těchto slov ?!

Klíďo – píďo !
Doplňuji:
Hanulko,tak daleko do historie nechodím!
„Doplněna před 527 dny“

Nejlepší odpověď
hanulka11

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-vecer-co-znamena-klido-pido

Další odpovědi
robosobo

Klíďo píďo- klidně, v pohodě

patří to dohromady (slovní spojení pochází z Moravy)

hanulka11

nejde o historii ,zkusila jsem jen zadat a bylo to tam

annas

Hanulko, máš pravdu, i kdyby otázka byla mnohem starší, význam tvrzení, které vzniklo bůhvíkdy, má stále platnost.

anonym

Dámy, nejenže máte samozřejmě pravdu, ale tazatel byl v době vložení otázky už 3 měsíce registrován a zřejmě ji i četl, navíc tehdy ve správné rubrice Jazyky, kdy se ještě poměrně dodržovala pravidla a nezneužívaly se aktuality na témata, na nichž není pranic aktuálního.

annas

Dr.Axl, kdo mlčí, souhlasí…

annas

Dr.Axl, nevyjádřila jsem se přesně. Omlouvám se.

Barbakan na vaši připomínku nereagoval, takže si uvědomil, že máte pravdu – mlčení se dá brát jako jeho souhlas.

Víte, že patřím k těm, kteří čekají netrpělivě na nový program, jímž se má zabránit opakování otázek.

Dobře, že odkaz tentokrát vložila Hanulka a že jste se přidal na naši stranu i Vy.

annas

Dr.Axl, omylem jsem klikla… máte pravdu…raději počítám …