Vysvětlíte mi, o co se jedná na obrázku níže? Nevím, co si o tom myslet.

Jde z toho mráz po zádech!

… na druhou stranu…

Že by se začalo dít něco pořádného?

Odpovědi
dědapetr

Co by se mělo dít, je to replika airsoftové zbraně. Prezident dostal pozornost, nic víc.

Cenobita

Zeman dostal na uvítanou v Libereckém kraji samopal. Přišlo mi to symbolické, říká hejtman Půta

by Regiony – Aktuálně.cz | Feb 24, 2016 | Domácí zprávy

http://www.sta­loseted.cz/rok-od-strelby-v-brode-dostal-zeman-na-uvitanou-v-libereckem-kraji-samopal-dal-mu-ho-hejtman-puta/

Nuk nuk

Co se týče pana Zemana, patřím spíše k jeho odpůrcům, ale mám ráda fair play a jsem alergická na nepravdivé a polopravdivé zprávy, fotky nevyjímaje.
V tomhle případě jde jednak o airsoftovou zbraň a za druhé ta fotka vypadá jako fotomontáž, i když celkem dobře provedená.

anonym

Můj pokus o vtípek asi selhal :)