Miroslavst

Vysvětlíte mi co znamená slovo ignorovat?

Domnívám se, že pokud někoho ignoruji, tak si jej nevšímám, nereaguji na něj, prostě je pro mě vzduch.
Proč tedy pokud chci, aby mě někdo ignoroval se neustále vnucuje? Co je tedy ignorace?

Nejlepší odpověď
annas

Ignorovat – nevšímat si ho, opomíjet ho, nedbat na něho, přehlížet ho.

Další odpovědi
ReHu

Třeba ten dotyčný neví, co znamená ignorovat.
Dej mu to najevo jasně a zřetelně 🙂.

anonym

na druhou stranu si misíš položit otázku zda tě jde ignorovat,ne nejde ty jsi jedinečný a ignorovat tě by bylo jak se připravit o zábavu,spíš polož otázku proč tě někdo tak se… a jestli je nutné aby tě sr…