EDA

VYSVĚTLÍ NĚKDO, CO JE „SEPTOVANÁ BAKEROVA PSEUDOCYSTA“ ?

ZAJÍMALO BY MNE, CO JE SEPTOVANÁ BAKEROVA PSEUDOCYSTA V KOLENI. JAK SE LÉČÍ A JAK VZNIKAJÍ OBECNĚ TYTO CYSTY.

Nejlepší odpověď
mosoj

Bakerovu cystu v pravém koleni jsem měl. Nevím jestli septovanou. Orthoped tomu moc pozornosti nevěnoval. Pokud je opravdu velká, řeší se to v krajním případě operací.
Bakerova cysta je vedlejší produkt artrózy.

Já jsem ji vyléčil Geladringem forte ( kapsle !!) Musí se ale brát poctivě doporučená dávka 12 KAPSLÍ denně nejméně 3 měsíce a alespoň dvakrát v roce.
Já se takto léčém již mnoho let, cysta se neozývá a koleno nebolí a ramena totéž. Zkoušel jsem i jiné doplňky ( Proenzi 3 a pod.) bez jakéhokoliv účinku. Na mě zabírá pouze Geladring forte a na 100 %. ˇUčinek se dostavuje až tak druhý měsíc užívání !!
Takto se udržuji již deset let. Moji vrstevníci byli již skoru všichni na operaci nebo naříkají bolestí.