Vysvetli mi tohle nekdo?

Ahoj, chtěla bych využívat tuto službu ale pořád nechápu jak to funguje. Neobjasnil by mi to někdo? Při registraci to nechce ani muj email, tak jak to funguje? Dekuji moc za objasneni.

Jedna se o www.zadnyspam.cz

Nejlepší odpověď
gnosis

tuto sluzbu vyuzijes napr. pokud se chces regnout na nejake forum, ktere vyzaduje aktivaci uctu pres emajl, ale ty jim ten svuj nechces dat. tady www.zadnyspam.cz si zridis docasnou emajlovou schranku kam ti ten mejl z toho fora prijde, ty to potvrdis a pak uz se o tu schranku nestaras, pravdepodobne bude sama zrusena behem nekolika nasledujicich hodin – zalezi co zadas pri registraci.

Další odpovědi
tom004

Nevím,jestli bych byl nadšen z toho,že mi e-maily budou chodit někam,kde je někdo,nebo něco bude ještě kontrolovat, a potom mi je pošle. Možná to opravdu zlikviduje spam,ale ...... Pro mne další možnost,jak se někomu může něco „zadřít za nehty“.