Avatar uživatele
bolak

Vysvětlí mi někdo, jak se bojuje proti obřízce?

Tudle jsem to slyšel v rádiu, že Amnesty International proti tomu bojuje, ale nějak si dokážu představit jak…

A druhá věc je, komu mám vůbec fandit v týhle bitvě. Morálka a zdravej rozum mi říká, abych byl proti a přidal se k Amnesty Int., na druhou stranu je to dost nefér, boj člověka proti obřízce, protože obřízka je mnohem menší než člověk a navíc se nemůže bránit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10, anonym před 4360 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Bojuje se převážně osvětou mezi lidmi, ale …

Zdroj: http://www.national-geographic.cz/de­tail/fotila-jsem-divky-ktere-se-na-obrizku-vyslovene-tesi-7228/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Amnesty International se angažuje v aktivitách proti násilí na ženách, jaké kroky iniciujete v boji proti ženské obřízce?
AI se snaží využít svou sílu k ochraně žen a dívek před tímto mrzačením. Její role spočívá především v podpoře dalších organizací a jednotlivců, v poskytování odborných znalostí a v provádění výzkumu. V rámci dílčích projektů v jednotlivých zemích ve spolupráci s místními ženskými organizacemi provádí informační kampaně, usiluje o vzdělávání zdravotníků a také lobbuje u vlád s cílem zajistit legislativní ochranu žen. :(
viz článek:
http://www.adushka­aaa.estranky.cz/clan­ky/stop-obrizkam___.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Hlavně se bojuje proti obřízce žen. Mužská obřízka je dokonce v některých státech preferována a nerchává si ji dělat spousta lidí a nejen z náboženskžch důvodů.
A klidně fandi komu chceš, nechci tě podceňovat, ae v celosvětovém měřítku to zřejmě nijak podstatně neovlivníš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Obřízka je sice menší, ale je zákeřná. Ona se umí usadit v mozku . A potom dokáže dělat dost neplech.
Kdyby udělali chlapů v těch zemích osvětu, jak je to příjemné milování s neobřezanou ženou, třeba by prosazovali tržní požadavek – pouze neobřezané.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek