Zlatý

Vysvětlí mi někdo, jak se bojuje proti obřízce?

Tudle jsem to slyšel v rádiu, že Amnesty International proti tomu bojuje, ale nějak si dokážu představit jak...

A druhá věc je, komu mám vůbec fandit v týhle bitvě. Morálka a zdravej rozum mi říká, abych byl proti a přidal se k Amnesty Int., na druhou stranu je to dost nefér, boj člověka proti obřízce, protože obřízka je mnohem menší než člověk a navíc se nemůže bránit.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bojuje se převážně osvětou mezi lidmi, ale ...

Zdroj: http://www.national-geographic .cz/detail/fotila-jsem-divky-k tere-se-na-obrizku-vyslovene-t esi-7228/

Další odpovědi:

Zlatý

Amnesty International se angažuje v aktivitách proti násilí na ženách, jaké kroky iniciujete v boji proti ženské obřízce?
AI se snaží využít svou sílu k ochraně žen a dívek před tímto mrzačením. Její role spočívá především v podpoře dalších organizací a jednotlivců, v poskytování odborných znalostí a v provádění výzkumu. V rámci dílčích projektů v jednotlivých zemích ve spolupráci s místními ženskými organizacemi provádí informační kampaně, usiluje o vzdělávání zdravotníků a také lobbuje u vlád s cílem zajistit legislativní ochranu žen. :(
viz článek:
http://www.adushkaaaa.estranky .cz/…

Zlatý

Hlavně se bojuje proti obřízce žen. Mužská obřízka je dokonce v některých státech preferována a nerchává si ji dělat spousta lidí a nejen z náboženskžch důvodů.
A klidně fandi komu chceš, nechci tě podceňovat, ae v celosvětovém měřítku to zřejmě nijak podstatně neovlivníš.

Zlatý

Obřízka je sice menší, ale je zákeřná. Ona se umí usadit v mozku . A potom dokáže dělat dost neplech.
Kdyby udělali chlapů v těch zemích osvětu, jak je to příjemné milování s neobřezanou ženou, třeba by prosazovali tržní požadavek - pouze neobřezané.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.