Avatar uživatele
bolak

Vysvětlí mi někdo, jak může cestovka či nějaká osoba prodávat dovolenou za 1Kč?

http://aukro.cz/do­volena-ve-vila-primo-na-plazi-ostrov-rab-i4077423587.html

Je v tom nějakej podvod nebo co mi uniká?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, pokazdejinak, briketka10, gagaga před 3677 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Proč by mělo jít o podvod? A mimochodem, ty čteš někde v popisu aukce, že ti prodávají dovolenou? Já tedy ne. Cituji: „Pokud již pomalu plánujete kam na dovolenou, přijedte se podívat na ostrov Rab. K dispozici je vila o pěti různě velikých apartmánech.“
Takže dle mého skromného názoru za tu korunu si koupíš možnost podívání na ostrov Rab, kde máš k dispozici vilu. Pokud se tam hodláš ubytovat, zaplatíš zřejmě na místě nějakou cenu.
Myslím, že jde jen o slovíčka a nikoli prodej dovolené.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Kup to a pak nám tady napiš jaké to bylo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pokazdejinak

vypadá to jen a ubytování a to ještě bůhví kdy (aspoň termín tam žádný neměli…), takže pak si budete muset koupit dopravu a budete asi taky i čekat, kdy budou mít volno – aby to nebylo někdy úplně mimo sezónu

připomíná mi to takové ty výhry – pozvali si vás někam do salónku a přesvědčovali vás, že jste vyhráli možnost stát se spolumajitely nějaké nemovitosti u moře a pokud jste se nechali ukecat a koupili tenhle spolupodíl, znamenalo to, že termín jste stejně museli rezervovat bůhví jak dlouho dopředu a ještě platit šílené sumy za dopravu, protože to byl nějaký zapadákov, kam není snadné se levně dostat :/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
OndrisekCZ

Co vím, tak jde většinou o lastminute, buď chce společnost vyplnit místo, nebo člověk co si to koupil nemůže letět a prostě to někomu daruje, v naší republice existuje parta lidí co jezdí za desítky korun do celého světa, ti jenom tyto zájezdy/letenky vyhledávají, takže je to určitě možné…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování