Zlatý

Vysvětlí mi někdo, jak může cestovka či nějaká osoba prodávat dovolenou za 1Kč?

> http://aukro.cz/…

Je v tom nějakej podvod nebo co mi uniká?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Proč by mělo jít o podvod? A mimochodem, ty čteš někde v popisu aukce, že ti prodávají dovolenou? Já tedy ne. Cituji: "Pokud již pomalu plánujete kam na dovolenou, přijedte se podívat na ostrov Rab. K dispozici je vila o pěti různě velikých apartmánech."
Takže dle mého skromného názoru za tu korunu si koupíš možnost podívání na ostrov Rab, kde máš k dispozici vilu. Pokud se tam hodláš ubytovat, zaplatíš zřejmě na místě nějakou cenu.
Myslím, že jde jen o slovíčka a nikoli prodej dovolené.

Další odpovědi:

Stříbrný

Kup to a pak nám tady napiš jaké to bylo.

Bronzový

vypadá to jen a ubytování a to ještě bůhví kdy (aspoň termín tam žádný neměli...), takže pak si budete muset koupit dopravu a budete asi taky i čekat, kdy budou mít volno - aby to nebylo někdy úplně mimo sezónu

připomíná mi to takové ty výhry - pozvali si vás někam do salónku a přesvědčovali vás, že jste vyhráli možnost stát se spolumajitely nějaké nemovitosti u moře a pokud jste se nechali ukecat a koupili tenhle spolupodíl, znamenalo to, že termín jste stejně museli rezervovat bůhví jak dlouho dopředu a ještě platit šílené sumy za dopravu, protože to byl nějaký zapadákov, kam není snadné se levně dostat :/

Co vím, tak jde většinou o lastminute, buď chce společnost vyplnit místo, nebo člověk co si to koupil nemůže letět a prostě to někomu daruje, v naší republice existuje parta lidí co jezdí za desítky korun do celého světa, ti jenom tyto zájezdy/letenky vyhledávají, takže je to určitě možné...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 411
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.