bolak

Vysvětlí mi někdo, jak může cestovka či nějaká osoba prodávat dovolenou za 1Kč?

http://aukro.cz/do­volena-ve-vila-primo-na-plazi-ostrov-rab-i4077423587.html

Je v tom nějakej podvod nebo co mi uniká?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Proč by mělo jít o podvod? A mimochodem, ty čteš někde v popisu aukce, že ti prodávají dovolenou? Já tedy ne. Cituji: „Pokud již pomalu plánujete kam na dovolenou, přijedte se podívat na ostrov Rab. K dispozici je vila o pěti různě velikých apartmánech.“
Takže dle mého skromného názoru za tu korunu si koupíš možnost podívání na ostrov Rab, kde máš k dispozici vilu. Pokud se tam hodláš ubytovat, zaplatíš zřejmě na místě nějakou cenu.
Myslím, že jde jen o slovíčka a nikoli prodej dovolené.

Další odpovědi
Emefej

Kup to a pak nám tady napiš jaké to bylo.

pokazdejinak

vypadá to jen a ubytování a to ještě bůhví kdy (aspoň termín tam žádný neměli…), takže pak si budete muset koupit dopravu a budete asi taky i čekat, kdy budou mít volno – aby to nebylo někdy úplně mimo sezónu

připomíná mi to takové ty výhry – pozvali si vás někam do salónku a přesvědčovali vás, že jste vyhráli možnost stát se spolumajitely nějaké nemovitosti u moře a pokud jste se nechali ukecat a koupili tenhle spolupodíl, znamenalo to, že termín jste stejně museli rezervovat bůhví jak dlouho dopředu a ještě platit šílené sumy za dopravu, protože to byl nějaký zapadákov, kam není snadné se levně dostat :/

OndrisekCZ

Co vím, tak jde většinou o lastminute, buď chce společnost vyplnit místo, nebo člověk co si to koupil nemůže letět a prostě to někomu daruje, v naší republice existuje parta lidí co jezdí za desítky korun do celého světa, ti jenom tyto zájezdy/letenky vyhledávají, takže je to určitě možné…