Carlos1

Vysvětlí mi někdo

kde bere profesionální kuchařka čas na to , vysedávat celý den u počítače?
Doplňuji:
Když se podíváte na můj počet bodů, tak vám musí dojít, že já jsem ty červené palce dát nemohl. Takže i někomu jinému to také vrtá hlavou.

Nejlepší odpověď
mojitek

Treba ma taky nekdy volno,jestli teda neva
Doplňuji:
Teda to jsou starosti :o(

Další odpovědi
annas

Třeba je nezaměstnaná nebo čerpá mateřskou dovolenou.

BEAES

Kdopak je tu ta profesionální kuchařka?

anonym

Zajímavé.Jak někteří uvažují.

ten který je

On také existuje směnný provoz víte. 🙂
Vy chcete na ní poslat nějakou kontrolu?

panenka

Bud je na mateřské nebo může být vedoucí kuchyně a tím pádem je u netu furt
Doplňuji:
já už jsem na ty palce upozornovala mnohokrát že by se to dělat nemělo.napsala jsem o tom i administrátorum zkrátka je tu mezi námi člověk který je ubožák a nedokáže si prostě dát s palcy pokoj dolů svatý pokoj

anonym

Tak nevim jestli se zlobite ci jen ptate?Jsou ruzne moznosti,ale taky je dobre si dat pohov od takovych otazek-jo vsimla jsem si tech rudejch palcu u devcat-divne ze?Ty zelene jsem dala ja.

vecernice

Profesionální neprofesionální-to je každýho věc,když si zvládá svoje povinnosti.

rosa

A můžete mi vysvětlit, kde ho berete Vy?

anonym

nevim proč by jakýkoli člověk nemohl sedět u počítače

fortin

Otázku pochopím tak, že zaměstnankyně se smlouvou s profesí kuchařka má za úkol nebo musí komunikovat přes počítač. Ne vysedávat celý den u počítače. To mě je úplně jedno. Ona musí pracovat. Jen aby jste Carlos1 byl v pořádku a nechtěl po nás pětiletky. Předpokládám že tady není nikdo kdo by práskal na občany. Já jako zedník na vysedávání u počítače nemám. Ale je to tím že jsem blbej. Jinak bych jako profi zedník vysedával u počítače. Víte? To je tím.

Zdroj: http://t1.gsta­tic.com/images?q=tbn:CS­YxekXwZZoZNM:http://ww­w.zs-druzby.cz/sou­bory/kucharka­.jpg

SinceX

To je zajímavá otázka, ale odpovědět na ní neumím..:))

panenka

jen bych chtěla opravit mé chyby které jsem omylem udělala ve své odpovědi s palci dolů svatý pokoj

Jakub

Třeba má počítač u plotny. Ale kde vaří?