kozoroch3

vysvětlení na policii podle §158 odst.7 trestního

vysvětlení na policii podle §158 odst.7 trestního ,prislo mi toto predvolani na jistou spolecnost u ktere mam pujcku,muze se jednayt neco kvuli me? mam mit stach? dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
anonym

Provedl jsi snad něco? V tom případě by ses mohl obávat, že se budeš muset z protizákonného chování zodpovídat.
Pokud jde o podání vysvětlení na policii, tak se jedná o to, že policie bude chtít informace týkající se dané záležitosti. Pokud platíš řádně splátky, tak půjde pravděpodobně o protizákonnou činnost ze strany společnosti, která Ti půjčku poskytla. §158 trestního zákoníku hovoří o tom, co je orgán provádějící šetření (policie) povinen zabezpečit před zahájením vlastního trestního stíhání. Bližší vysvětlení určitě dostaneš u vyšetřovatele.

Další odpovědi
badisko

kliiiiiid zavrit muzou ..pustit musi …pokud to nemas na dozivoti…:D