vevinka007

Vysvědčení v 9.třídě

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co si vzít na sebe na konci 9.třídy?
Nemám šaty a ani sukně, nenosím to.. :/
To je problém.Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Tak si vezmi, co máš. Hlavně aby to bylo čisté a vyžehlené.

Další odpovědi
Funna

a nějaké tmavé kalhoty máš?…a košili?…pokud nepřijdeš ve vytahaném triku s obrázkem a riflích s flitrami, tak to bude v pohodě…

Araxis

Nebudu psát co jsem měla já na konci 9.třídy,protože dnes bych v tom nešla ani s košem.Na tvém místě bych skombinovala černou a bílou.Určitě něco pěkného doma máš ve skříni.