Výstupní zvukové zařízení.

Nějakým nedopatřením se mě podařil odinstalovat zvuk.Teď mě to píše"Není nainstalováno žádné výstupní zařízení".Co s tí mám dělat.Jak tam dostanu zpátky zvuk.Děkuji

Odpovědi
anonym

najít si jakou máte zvukovou kartu a stáhnout příslušné ovladače

caracal

potrebovala bych taky aby mi to nekdo poradne poradil :( a kde najdu jakou mam zvukovou kartu?