Rocker

Vystřihávají v zahraničních televizích taky na konci filmů závěrečné titulky?

Spousta filmů má u závěrečných titulků dobrou muziku.Na některých naších TV titulky ustřihnou,dají tam svoje,vedle kterých už běží ukázky na další pořady.Tím film vlatstně znehodnotí,nedávají ho celý.

Odpovědi
pusinka50

Na zahraničních satelitních TV jako je např. AXN, Film+, Filmbox apod. titulky nedávají. Na konci filmu ukáží jen jména hlavních postav a kdo režíroval film, toť vše

Lakeysha

mně takhle jednou ustřihli titulky v kině. Bylo to na filmu, kterej měl ještě na konci titulek šouplou docela důležitou scénu. Jenže lidi se začali zvedat a jelikož to bylo maloměstské kino bez vyšší úrovně, prostě to vypnuli. Byla jsem vzteky žlutá, když jsem to zjistila.
Doplňuji:
jinak vlastně k tvé otázce, myslim, že nelze zodpovědět, každej stát to může mít jinak(některý ani televizi nemají, že:-D)