HOMER

Vystřídá internetová a mobilní komunikace chození do společnosti?

Už bych měl jít spát,ale než tak učiním,mám ještě poslední otázku.Myslíte si,že jsou mobily,internet,ic­q,skype,facebo­ok,secondlife a konec konců i odpovědi.cz opravdu tak dobrá věc,aby úplně vystřídala osobní kontakt s lidmi?Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
quentos

těžko… člověk je „od přirození“ tvor společenský a to ho nikdo neodnaučí… po celodenním sezení u PC se mu tuplem bude chtít „vypadnout“ mezi lidi ;{)=

Další odpovědi
mojitek

Taky si myslim,ze tezko.To same s videem,dvd-taky lidi neprestali chodit do kina.Presne tak,clovek je tvor spolecensky,akorat misto jine cinnosti doma (např.cteni knizek)bude taky doma,ale na PC.Takze zadna zmena v tomhle smyslu.

afro.minerva

Pochybuju. Člověk sice komunikuje, ale vlastně pořádně neví ani s kým. Povídá si, ale je vlastně naprosto sám. Takže rozhodně ne.

Vicki

Asi je to dost individuální.Ale ,živočišnost,snad zvítězí:-)