Zuzulienka

Výstredné oblečenie

Baby ako sa výstrednejšie obliecť bez toho aby na vás nepokuazovali prstom že (aha štetka ide):D . Alebo hovoríte že čo ma po kom viem že som štetka neni a obliekam sa tak lebo sa mi to páči? Napíšte nejaké návrhy.

Odpovědi
marci1

Obleč si samozřejmě to, co se Ti líbí a v čem se cítíš dobře, ale aby to opravdu už nevypadalo, že možná k š....... patříš. Výstředně se obléci není vždy tak jednoduché. Držím palce ! 🙂

arygnoc

každá výstrednosť niečo stojí.
jena vás, či ste ochotná túto cenu prijať, alebo nie.

zaráža ma už iba jedna vec:
že vás zaujíma, čo na to ostatní.
pokiaľ sa nestaráte vy o drby o ostatných, drby o vás by vás tiež zaujímať nemali.
ale tak to asi evidentne nie je.

anonym

Mám ráda originalitu, sama si šiju, nosím věci, které nikdo jiný nemá, vymýšlím si to sama a je mi úplně jedno, co kdo na to říká, rozhodně v tom ale nevypadám jako š....., to je trochu jiný styl, to bych ani nechtěla, stačí když si uěláš aspoň nějakou vlastní aplikaci, třeba vyšiješ kytku, nebo vezmeš nápadnější náušnice, mysli ale na to, aby všechno ladilo, pokud chceš být jen nápadná a ne nevkusná, když máš větší šperk, vezmi k tomu hladké, jednoduché oblečení, samotný šperk k upoutání pozornosti stačí. Dál se soustřeď na to, co je na tobě hezké, když máš hezké nožky, ukaž je, když je to hrudník, nemusíš nosit tlustej svetr až po nos, anebo pokud jsi štíhlá v pase, upozorni na to odvážnějším opaskem, nebo střihem šatů, nos hezké, veselé barvy, které k sobě ladí, nebo jen ton v tonu, tmavé se světlým, nápadné s neutrálním, například když si vezmeš hodně barevný svetr, halenku…vem k tomu jednobarevné kalhoty, nebo sukni, to může být sice tmavé, ale třeba nápadnější střih. V každém případě se nenech unést modními výstřelky, které ti nepasují, třeba pokud máš větší zadek, nekupuj si nasrávačky, pak bys ten zadek měla dvakrát tak velký, někdy stačí jen zábavnější boty k jinak fádnímu oblečení, abys upoutala 🙂